Příležitost pro cílevědomé ženy, které touží po finanční nezávislosti a svobodě:

Rozjeďte své podnikání na burze díky 
Winaccounts Jirky Mazura a mojí podpoře

 • Zkoušeli jste už na burze investovat, ale nedařilo se vám, tak jste to zabalili?
 • Chtěli byste začít investovat na burze s minimálním vkladem?
 • Chcete šetřit čas s vlastní správnou investic na burze?
 • Cítíte, že potřebujete nejen teoretické informace, ale především osobní podporu při řešení konkrétních problémů?
 • Už vás nebaví bloudění ve slepých uličkách, protože máte málo času a chcete ho využít co nejefektivněji?
 • Investování na burze je podnikání s rizikovým kapitálem za účelem zisku. Rizikový kapitál investora představuje možnost a příležitost k výdělku na finančních trzích. Funkce burz a povaha investování na burzách přináší pro jednotlivé investory příležitosti pro realizaci ziskových obchodů. Podstatou obchodování na burze jsou spekulace na cenové pohyby vybraných burzovních aktiv akciových, komoditních nebo měnových trhů.
 • Na burze lze rovnocenně vydělávat bez ohledu na to, kam se ceny aktiv vyvíjejí. Principy long a short tradingu umožňují ziskové spekulace v podmínkách rostoucích i klesajících cen burzovních aktiv. Přestože původní poslání burz je jiné, realitou je, že více než 98 % všech účastníků na burzách jsou spekulující subjekty. Institucionální nebo individuální investoři zde soupeří o peníze a ziskové příležitosti. Pravdou je, že na finančních trzích menšina investorů vydělává na úkor méně kvalifikované nebo méně úspěšné většiny. Je to další důvod, proč se připojit k WinAccounts!
 • Individuální působení na burze je lákavé pro desítky miliónů investorů a desetitisíce nejrůznějších fondů a institucí. Spekulace na burze patří mezi technicky i technologicky nejjednodušší podnikání na světě. Při práci s finanční pákou poskytuje zajímavé příležitosti k realizaci zisků. Každodenní cenové pohyby a volatilita nejrůznějších aktiv na burzách sebou přinášejí nepřeberné příležitosti. Přes svou zdánlivou jednoduchost je obchodování na burze pastí na peníze pro řady zejména individuálních investorů. Přestože zvládají techniky a principy obchodování, mnozí zde ztrácejí peníze v důsledku řady příčin. V rámci WinAccouts máme prověřené postupy pro burzovní predikce a pro pravidla a zásady bezpečného a ziskového řízení účtů.
 • Náš přístup je rozumět podstatě rizik a příležitostí k ziskům. Máte-li rizikový kapitál, odvahu a chuť, a důvěřujete-li ve schopnosti našich expertů, vyzkoušejte si investování s WinAccounts. Investování s riziky pod kontrolou a potenciálem zajímavých zisků.
 • Naše ambice je roční výnos 20 - 60 % p.a. i více... Vyzkoušejte!

První důvod, proč investovat s WinAccounts:

Získáte čas a příležitost pro zajímavý způsob investování, vytvoříte si prostor pro vlastní seberealizaci s minimem námahy.

Druhý důvod, proč investovat s WinAccounts:

Získáte možnost účastnit se investování na burze nejjednodušším
a nejefektivnějším způsobem,  bez nutnosti osobní angažovanosti, s maximální úsporou času a nervového vypětí.

Třetí důvod, proč investovat s WinAccounts:

Necháváte starosti tradera zkušeným profesionálům a přitom máte své podnikání pod 100% kontrolou. Chytře, ziskově a bezpečně.

Změny ve vašem podnikání i životě se totiž stanou jen v případě, že se odvážíte jít do akce a přestanete o nich jen snít. A svoje sny si nejrychleji splníte, když máte jasnou strategii a zkušenou podporu, která vás navede tím správným směrem.

Máte také velké sny?

Já ano, toužila jsem procestovat svět, mít spoustu zážitků, pořídit si bydlení, auto...a hlavně zařídit mé rodině lepší život než jsem měla já.

Vyrůstala jsem v relativně chudé rodině, když si vzpomenu a srovnám to s mým současným životem, tak jsem měla občas strach, zda v zimě v mém rodném domečku nezmrzneme, protože prakticky jsme neměli peníze na ústřední topení a topili uhlím, které jsme museli do kamen ručně nosit. 

Helena Lopraisová
Helena Lopraisová

Co váš životní styl?

Jste s ním spokojeni nebo toužíte po změně?

Malé hospodářství s drobným zvířectvem - pár koz, krůty, kachny, slepice, prasata nebylo špatné, ale nikdy jsem se v té době nemohla podívat prakticky mimo svůj domov, protože na to nebyly peníze.

Vzdělání je základ změny.

Proto jsem se rozhodla studovat vysokou školu, i když v rodině jsme žádného vysokoškoláka neměli s cílem, že zajistím sobě a své rodině dobrou budoucnost...

“Škola nás učí pracovat pro peníze, ale to, aby peníze pracovaly pro nás, zůstává běžným smrtelníkům utajeno. K tomu, abyste zbohatli, musíte změnit své myšlení, začít investovat a budovat firmy, tedy dosáhnout pasivních příjmů.”

Tolik stručné shrnutí poselství Roberta Kiyosakiho.

Taky už jste hodně investovala do vzdělání a …?

Já ano.

Vystudovala jsem provozně ekonomickou fakultu Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity a stále jsem přemýšlela, jak myšlenky Kiyosakiho převést do praxe, protože jsem nikde v okolí neznala nikoho, kdo by podnikal tak,  jak učí Kiyosaki, případně podnikal tak, že je na pravé straně cash flow kvadrantu.

Uplynulo pár let, já se stále vzdělávala, hledala se, tvořila základ nového myšllení ….Možná čekala na příležitost, jak tuto celou myšlenku zrealizovat a dostat se na “pravou stranu”.

Kiyosaki vyzdvihuje výhody peněžních toků generovaných z investic do nemovitostí anebo vlastních firem. Zde jsou prý investice nejlépe pod kontrolou. Pro investora pracují jeho peníze, pro majitele podniku zaměstnanci, které se na práci najímá.

Tabulka 1: Kiyosaki říká, že ti, kdo mají příjmy na levé straně stolu, nejsou předurčeni, aby se stali bohatými. Rychlodráha lemující cestu k bohatství určuje hledat zdroje příjmu na pravé straně – investovat, ať do lidských zdrojů nebo investic.

„Z“AMĚSTNANCI A „S“OUKROMNÍCI

 • Musíte pracovat, často rutinně.
 • Nemůžete-li pracovat, ztrácíte příjem (bez kýble a svalů vodu nedonesete).
 • Důležitá je pravidelná mzda a schopnost pokrýt živobytí.
 • Úspěch bere čas, příjem je limitovaný dostupným časem a kapacitou.
 • Lze utratit jen peníze, které zůstanou po odečtu daní a odvodů (sumy vybírané státem jsou vybrány v okamžiku příjmu).

„M“AJITELÉ FIREM A „I“NVESTOŘI

 • Opíráte se o tým, peníze a čas druhých.
 • Pracuje pro vás systém (vodu levněji doručí vaše vodovodní potrubní).
 • Důležité jsou průběžné výnosy a peněžní toky.
 • Úspěch čas dává, příjem je neomezený.
 • Lze využít daňových výhod a optimalizovat daně (odpočet výdajů, ztrát, osvobození kapitálových zisků, atd.).
 • Všichni z nás, kteří se pohybují v oblasti financí, Roberta Kiyosakiho asi známe. Možná známe jeho knihy, některé myšlenky nebo jeho charismatická vystoupení.
 • Sám o sobě říká, že vydělává peníze jako spisovatel („S“), a jeho peníze pracují v obchodu s nemovitostmi („M“ a „I“): „Píšu knihy a vytvářím hry, které lidi učí, co mají dělat, aby peníze pracovaly pro ně (…)“.
 • Vzkaz je tu takový, že budete-li se řídit finančním plánem zahrnujícím tvrdou práci a spoření, budete cestou do práce z okna vlaku sledovat limuzíny a paláce bohatých. 
 • Ten, kdo se spokojí s dosažením úrovně středních vrstev, bude hospodárný a začne třeba v mládí velkou část příjmu investovat. Kdo chce ale zbohatnout, měl by volit jiný plán.

Receptem není zaměstnání, ale budování vlastního byznysu a investic poskytujících finanční toky.

Je to rychlovlak, odchod z krysího životního závodu.

A tak vzniká výzva: „Založte byznys, peníze z byznysu investujte do nemovitostí a zbytek do cenných papírů“. Jenže každý člověk není kompetentní na to, aby sám pod svým vedením investoval, aby mohl diverzifikovat. Přitom ke každému bez rozdílu směřuje poselství, že bez investic jiných než do cenných papírů nepokročí.

 • Jsou tedy investice do nemovitostí a firem opravdu tou cestou, která vám umožní plnit si své sny?
 • Kde vlastně vzít peníze na investování?
Helena Lopraisová

A možná si teď řeknete, jak na to prakticky?

Že tohle vlastně už znáte!

Ano, máte pravdu. Není to vůbec jednoduché.

Byla jsem několik let v zaměstnání a stále se mi zdálo, že nejsem tam, kde jsem si představovala před lety. Kladla jsem si stále otázku, jaký to celé má smysl - stres, nedostatek času, neustálý koloběh “krysího závodu”….?

Ano pojďme tedy můj příběh trošku zrychlit.

V roce 2013 se ke mně dostala příležitost jménem “Burza” už podruhé, poprvé na škole jsem ji přehlížela…

Byl to kurz Jiřího Mazura - Hrajeme si na burze, který byl pro mě tím správným základem a akcelerátorem na cestě k finanční svobodě. Proto jsem se rozhodla této příležitost se chopit. 

Je to alternativa k “běžnému” podnikání a také svobodě či nezávislosti.

Může to být také zkratka k penězům. Ale jak na to?

Udělejte svou změnu v životě a pusťte se do toho!

Jak podnikat na burze výnosně a přitom bezpečně?!

Řeknete si teď možná, že to jsou 2 pojmy, které se vzájemně vylučují. Může to tak vypadat, ale je to o změně myšlení!

 • Ne, nemusíte roky trávit studiem investování a spekulací na burze, stačí držet se léty ověřených postupů!
 • Bojíte se klasického podnikání a případně už máte dost nejrůznější byrokracie spojené s “běžným” podnikání?
 • Už vás nebaví stres spojený se zaměstnáním či klasickým podnikáním?
 • O burze jste slyšela, ale máte strach, že své peníze, když je na burzu vložíte, proděláte?
 • Bojíte se technikálií, o kterých možná v souvislosti s burzou můžete slyšet?
 • Nemáte čas nad burzou vysedávat dlouhé hodiny?
 • Bojíte se, že budete trading studovat léta s nejistým výsledkem?

Nejste v tom sami! Podobné pocity zažívá spoustu lidí!

Všude je spoustu informací a strategií k investování, ale jak vybrat ty správné? Plně vám rozumím, prošla jsem si tím také než jsem našla tu svou zkratku. Pokud jste zažili něco podobného, není to vaše chyba. Člověk musí mít buď nadhled v daném oboru nebo šťěstí.

Dnes už totiž vím, že kdybych věděla už dříve jak investovat na burze, burza by se stala mým hlavním projektem, které mi spojí investování s podnikáním a hlavně finanční svobodou. 

Nehonila bych se za jiným druhem podnikání….Soustředila bych se jen na tento typ podnikání.

Díky burze se můžu v klidu věnovat rodině! A nemusím nahánět zákazníky a ovládat marketing, prodej, vývoj produktu plus další podpůrné disciplíny firmy.

Ale všechno snažení o investování na burze může být zbytečné, pokud nepochopíte jednu věc… ale dříve než vám to prozradím, pojďme si představit, jaké by to bylo:

Pojďme si představit, jaké by to bylo:

 • Být finančně nezávislá a maximálně svobodná.
 • Žít život, kdy si nemusíte už brát dovolenou!
 • Žít život, ve kterém si plníte své sny.
 • Nemuset se ptát, jak trávit svůj čas a sama si určovat, kdy máte odpočinek, kdy pracujete, neurčuje vám to šéf.
 • Investování na burze mít jako podnikatelský projekt, který vás uživí.
 • Měla propojeno investování jednoduše s podnikáním a to tak, že výnos, který řízením na burze získáte bude nadstandardní oproti klasickým investičním nástrojům, které znáte - účet v bance, stavební spoření, podílový fond.

Každopádně to má své ale, jako každá mince má 2 strany. Na začátku je třeba zvládnout hlavu tak, aby hlava neovládala vás plus několik zásad, jak na to.

Samozřejmě je třeba začínat s minimálním rizikem a posílit svou hlavu než postupně přejdete do většího investování.

Možná se teď ptáte, je to pro každého?
Má odpověď je ano, ale každý má jinak nastavené myšlení a s tím je potřeba pracovat.

Pokud zavřete tuto stránku, že tomu nevěříte, plně vám rozumím.

Možná že i vy máte pochybnosti, že je něco takového možné…

Svět a realita se rychle mění, co fungovalo včera, nefunguje dnes včetně burzy. Co fungovalo včera funguje i dnes, jen se mění parametry…

Ceny na burze stále rostou a klesají jako včera, před 10 lety nebo před 100 lety.

 • jedná se o aktivní řízení obchodů, tedy podnikání, výsledky nebudete mít samozřejmě zadarmo.

Co to vyžaduje je,  pevná vůle,  disciplína, chladná hlava a hlavně funkční strategii úspěchu tohoto prakticky nejjednoduššího typu podnikání, kde jsou jen 2 možnosti pro rozhodování - buď nakoupit nebo prodat.

 • no nevím, zda se dá tímto způsobem zbohatnout.

Ano dá, ale je třeba pro to něco udělat a trénovat nejdříve na malých obchodech než si vaše hlava na to zvykne!

No nevím, zda se dá tímto způsobem zbohatnout.

Ano dá, ale je třeba pro to něco udělat a trénovat nejdříve na malých obchodech než si vaše hlava na to zvykne!

Možná si teď říkáte, že trochu přeháním…

Rozumím, před 6 lety bych tomu taky nevěřila. Tehdy skončila má hra na burzovním demo účtě a já se pustila do reálného řízení obchodů na finančních trzích. 

Začala jsem také poskytovat burzovní predikce - informaci, kdy vstoupit do obchodu. Hodně to klientům pomáhalo.

Odezva byla neskutečná. Signály s úspěšností 80-90 procent. Klientům to ušetřilo spoustu času a nemuseli vysedávat před monitorem.

Takový správný vstup do obchodu na burze vám zajistí:

 • 1
  Úsporu času
  nemusíte na burze vysedávat
 • 2
  Úsporu peněz
  můžete se věnovat jiným činnostem
 • 3
  A hlavně vám přináší zisk z investování na burze.

Takže takový správný vstup do obchodu vám zaručí 50 procent úspěchu. No ale jak na to?

Já vám to tedy prozradím.

Potřebujete mít pro správné rozhodování hlavu pod kontrolou ne naopak - tohle tvořít 80 procent úspěchu (dle Paretova pravidla)...
Opravdu! Nepotřebujete toho pro podnikání na burze mnoho, prostě potřebujete mít hlavu připravenou na správné rozhodování pro vstup a výstup z obchodu a rozhoduje te se, kam půjde cenový pohyb - dolů nebo nahoru?

Smutná pravda? Po prvních ztrátách na burze to většina traderů vzdá a nedosáhne cíle…Zkouší různé strategie, nemají svá rizika pod kontrolou a prostě to nejde, jak by mělo. Neví, co udělat, když je obchod ve ztrátě, chtějí víc a víc pokud obchod jde do zelených čísel a pak rup, cena jde dolů a nemají nic!

Zkoušejí dál a dál, dokud nevybělí účet.

20 % připadá na pár technických dovedností základní školy a 80 % rozhodování na burze vám určuje správné nastavení hlavy.

No ale teď si říkáte…
Už jsem to zkusil/a ale, obchodování na burze svépomocí mě:

 • nebaví
 • nemám na to čas
 • delegování se bojím - chci vědět co se s mými penězi děje, ale nechci je řídit…

Pokud jste si odpověděl/a alespoň na 1 bod ANO, jste zde správně…

Proč jít do Winaccounts právě se mnou?

 • Dle psychologického profilu van Tharpa jsem „strategický trader“
 • „strategic trader“ má všechny 3 základní vlastnosti, které jsou nezbytné k tomu, abyste byl skvělý obchodník – vidí celkový obraz, nové možnosti a spojení mezi věcmi, rozhoduje se na základě logiky a analýzy, je rozhodný a dělá věci postupně
 • zároveň mám již 10 let zkušeností na burze
 • jsem absolventkou 1. online kurzu Hrajeme si na burze Jirky Mazura
 • mám za sebou již pár soutěží, kdy jsem se umístila max do 5. místa
 • zároveň jsem již od roku 2015 uspěšnou vydavatelkou winsignálů v projektu winsignals.com
 • dále mám pod sebou (mým live účtem) pár investorů, kterým spravuji kapitál na burze

Proto znám metodiku burzovních predikcí za ta léta dokonale a mohu vám poskytnout informaci - proč při řízení došlo ke vstupu do pozice tehdy a tehdy, proč se daná pozice drží, jaký je předpoklad vývoje….

 

Je to náhled, který můžete očekávat v případě, že někomu svěříte svůj kapitál a nechcete ho aktivně z jakýchkoliv důvodů řídit.

Helena Lopraisová

Přestaňte snít a jděte do akce!

 • pomůžu vám neztratit nadhled
 • doladíme a spolu se podíváme na to, aby řízení kapitálu probíhalo max dle vašich představ
 • všechny vaše nápady se pokusím probrat napřímo s týmem Jirky Mazura.

 

Přihlaste se níže

A využijte tak mé bonusy naplno:

 • každých 14 dní ZOOM call ohledně řízení vašeho kapitálu na burze po dobu půl roku v hodnotě 10000 kč
 • roční členství v klubu v hodnotě 7500 kč (1x za 14 dní zoom call, kde se mě můžete zeptat na cokoliv kolem burzy)

POZOR! Pro získání podpory z mé strany je třeba uvést mé jméno do políčka Jméno doporučujícího člověka. 

Potřebujete se na něco zeptat?

Ráda se s vámi sejdu a vše společně probereme - domluvte si termín setkání níže.