Probuď své finanční IQ.

...po této konzultaci budeš vědět, jak uvažovat o svém majetku nadčasově, ať se děje cokoliv ...

Čas, který je nám určen, využívejme smyslupně, ne neustálým trápením se, jak jsi na tom s penězi. 

Alfou a omegou je vytvoření tzv. bezpečné rezervy!

 

Buď sama sobě, finančním poradcem a rozděluj svůj majetek na tři hromádky!

Finanční rezerva ne ledajaká, ale sestavená na míru a hlavně, která bere v potaz tzv. systémová rizika, ne jenom životní.

Můžete se dlouhodobě snažit hlídat si své peníze, najímat si nejrůznější finanční odborníky, zkoušet nejrůznější aplikace, programy, ale ve skutečnosti je zde mnohem rychlejší a jednodušší cesta.

Znalost, jak si vytvořit 3 hromádky majetku, vám přinese okamžité odstranění stresu, plýtvání časem a penězi.

Udělejte to a během krátké doby získáte také klid, nadhled, šťastný život.

Víte, jaké jsou 3 nejčastější problémy proč vaše peníze nepracují pro vás?

 • 1
  Impulsivní nakupování
 • 2
  Peníze uložené jen v "systému"
 • 3
  "Důvěřuj, ale prověřuj!"

Možná se vám zdají tyto problémy nepřekonatelné.
Není tomu tak, protože lze tyto "výzvy" překonat pomocí osvědčených metod a postupů

Jaké by to bylo, pokud by to šlo překonat a změnit?

Pojďme se na to podívat...

PROBLÉM 1: Impulsivní nakupování

Vzniká už ve škole, kdy na nás působí nejrůznější materiály a pobídky a my si koupíme i to, co jsme nechtěli na základě emocí. Bohužel praktické dovednosti pro život (mezi ně tvorba finanční rezervy patří) se moc neučí.

ŘEŠENÍ: Impulsivní nakupování SE ZLIKVIDUJE POSTUPNÝM APLIKOVÁNÍM RACIONÁLNÍHO CHOVÁNÍ DO PRAXE.

Jsme mnohem méně racionální, než si myslíme
Impulzivní nákup bývá označován jako neracionální chování, při němž vítězí emoce a nikoli rozum. 

Impulzivní nákupy mají často charakter maličkostí, např.:

 • koupě muffinu, který vidíte ve stánku v obchodním centru
 • využití promo akce 2+1 zdarma
 • cukrovinky u pokladny na benzínové  čerpací stanici

PROBLÉM 2: Peníze uložené jen v "systému"
...zamyslete se nad ním, a podívejte se co se kolem Vás děje dnes!
Zlato a zlaté akcie jsou velice smysluplnou položkou každého portfolia, protože se vůči dolaru a akciím chovají anticyklicky, tzn., že pokud akcie a dolar klesají, cena zlata roste a naopak. Proto tedy zlato slouží jako stabilizátor. Pokles ceny zlata na podzim roku 2008 byl částečně způsoben umělým zvyšováním kurzu dolaru. Základní ekonomické ukazatele, které se vůči dolaru rapidně zhoršují, se však dlouhodobě postarají o to, aby se hlavní světová měna velmi výrazně znehodnotila.

ŘEŠENÍ: Peníze uložené jen v "systému"

Je potřeba postup, který vás krok po kroku provede celým procesem péče o své peníze a především tvorby tzv. bezpečné rezervy. Je to dovednost, kterou se může naučit každý, bez ohledu na věk, na to, co umí. 

Zlato je klíčovou součástí pravidla tří loukotí (PTL). To je jedinečné investiční pravidlo, které ještě nikdy v průběhu století nezklamalo. Proslýchá se, že se jim řídí např. pět nejbohatších lidských společenství: zahraniční Číňané, Židé, zahraniční Arméni, Mormoni a scientologové. Jejich legendární bohatství je z větší části založeno na dodržování PTL. A všechno, čeho je ještě zapotřebí, je čas. S tím tato společenství počítají, uvažují totiž v horizontu generací.

PROBLÉM 3: "Důvěřuj, ale prověřuj!"

Všude kolem nás je řada odborníků - kouči, mentoři, konzultanti..., množství informací, kdy nevíme, kterou si vybrat a tak zkoušíme... 

Prostě chybí nám nějaký systém.

ŘEŠENÍ: "Důvěřuj, ale prověřuj!"

Jak praví staré české přísloví.

Potřebujete postup, který vás krok po kroku provede celým procesem metody “PTL”  bez zbytečného stresu, praxi a opakování až se tato rutina stane součástí vašeho životního stylu.

Metoda “PTL”  je jako recept na svatební koláčky předávaný z generaci na generaci. Teď se můžete takový recept na přípravu osobního rozpočtu naučit a předat dále.

V dnešní době je schopnost zvládat základy přípravy osobního rozpočtu to nejcennější, co můžete svým dětem a blízkým předat.

Pokud ale vynecháte 1 důležitou přísadu...NIKDY VÁM TO NEBUDE FUNGOVAT .

Nadšení pro řízení peněz dle osobního rozpočtu zmizí tak rychle, jako přišlo. Objeví se zklamání a další pokusy budou jen a jen náročnější. Málokdo ocení váš čas a energii, kterou vydělávání peněz věnujete.

“Jen vydělávání peněz” bez dalších kroků vám nepomůže v tom, že budete mít své peníze pod palce.

Pamatuji si…

… jak jsem dříve věřila odborníkům a přitom stačilo stát se "Sama sobě finančním poradcem".

Zpětně teď vidím, kolik času jsem mohla věnovat něčemu smysluplnějšímu…

Ptáte se, kde byl problém tohoto postupu?

 • problémem bylo to, že nejlépe své sny, přání znáte jen vy a také je potřeba si zachovat u tak důležitého nástroje, jako jsou peníze kontrolu...

Pomáhám jak spořit či investovat  ať už od drobných tak po velké peníze.

Proč vám to píšu právě já?

Jmenuji se Helena a tak jako mnoha jiným ženám i mně slibně našlápnutou kariéru ve velké prosperující firmě přibrzdily rodičovské povinnosti. Byla jsem zvyklá na shon a stres prosperující firmy, nicméně následný kolotoč péče o dítě, nikdy nekončícího úklidu a stereotypního vaření dal slovu únava zcela nový rozměr.

Při rodině jsem se chtěla seberealizovat, což při nějaké změně nešlo…

Nyní se na rodičovské věnuji rodině se vším všudy (včetně přípravy jídla...), podnikám, investuji a zároveň pomáhám vytvářet životní styl v souladu s moderními trendy, jako je:

 • minimalismus
 • ekologie
 • ekonomickou podstatou věci “Nakupuj levně, prodávej draze...” a hlavně řiď své peníze "nadčasově"

Za okamžik vám prozradím, jak získat u svých peněz potřebný  nadhled a klid. Máte moje slovo.

Ebook Akční plán - Jak začít s rozpočtem v domácnosti nenásilně a přitom hravě mi otevřel oči. Utrácím bezhlavě, i když ne horentní sumy, ale i když se jedná o menší částky, nakupuju, protože se mi něco líbí a často ne proto, že bych to tak nutně potřebovala. Je mi teď jasné, že kdybych tyhle sumičky za věci, které nebyly nutné neutratila a byly někde v "šuplíku", mohla za to být za rok dva třeba luxusní dovolená. Pro člověka jako já, který nemá rád papírování a agendu vůbec to není jednoduchý změnit, ale Helena dává v ebooku zcela pochopitelné a snadné návody, předám je tedy svému utrácecímu já, protože teď už budu vědět, jak mít ve svých výdajích systém.
Štěpánka Čápováhttp://stepankacapova.cz
E-book som zhltla na jeden šup. Veľmi ma zaujala téma, lebo keď som zmenila pravidelný a istý mesačný príjem zo zamestnania na fakturovaný príjem z podnikania, mala som v tom zo začiatku zmätok a môj rodinný rozpočet som nemala pod kontrolou tak, ako som bola dovtedy zvyknutá. V e-booku som sa dozvedela o fajn programe s mnohými užitočnými funkciami. To ma potešilo a hneď som si ho na internete aj stiahla. Dovtedy som používala na evidenciu excelovskú tabuľku, ktorú som si sama zostavila. Tento e-book určite pomôže ľuďom mať svoje domáce financie pod kontrolou a zbaviť sa stresu z toho, že účet pred výplatou bude zívať prázdnotou.Učí veľmi dôležitú vec a to vedieť s financiami správne zachádzať, aby boli majiteľovi pre radosť a nie len pre starosti.
Slávka Ramsová interiérová dizajnérka, lektorkawww.slavkaramsova.sk
„Jako maminka na mateřské se snažím neustále objevovat řešení, jak a kde můžu ušetřit. Používám metodu kontroly výdajů formou jejich zápisu a následné analýzy. Ebook od Heleny mi však ukázal nový úhel pohledu. Vytvořit si domácí rozpočet a přitom úplně jednoduše! V eBooku je přesně popsáno, jak mám postupovat a rozpočet si vytvořit, a také, jaké chytré nástroje k tomu můžu využít. Díky tomu ušetřím mnohem víc peněz. A to je prostě skvělé! ☺ Díky, Heleno!“
Kateřina Hanáková www.nezavislazena.cz
Myslím, že mám docela dost načteno o tom, jak si spravovat finance, přesto mi byl tento e-book přínosem. Kdysi jsem si dokonce dělala svůj vlastní osobní rozpočet. Jenže roky ubíhají a nějak jsem na to pozapomněla a nedávno jsem zrovna řešila, jak mám znovu začít sledovat tok svých financí a tvořit si vlastní rozpočet. A díky tomuto ebooku jsem dostala potřebnou dávku informací a motivaci to začít opravdu dělat. Obzvlášť skvělé jsou tipy na konci ebooku. Oceňuji i přehled položek, které je potřeba začít sledovat a tip na konkrétní aplikaci nebo obálkovou metodu 😉
Veronika Hanzlíkováwww.veronikahanzlikova.cz

Začni řídit své peníze metodou "tří hromádek" ještě dnes.

Konzultace k metodě tří hromádek "PTL" ti přinese:

4-kroková metoda PTL programu Probuď své finanční IQ
 

 • 1 Audit peněžního cíle/plánu
 • 2 Rozdělení majetku na tři hromádky
 • 3 Funkční "rozpočet" na míru v praxi
 • 4 Nadčasová plán finanční rezervy

Můj životní styl burza

už je to 10 let, co jsem hledala, jak začít podnikat a hlavně v čem. Uplynulo pár let a dostala se ke mně příležitost s názvem burza. V roce 2013 jsem začala kurzem HNB - Hrajeme si na burze od Jirky Mazura, v roce 2014 jsem absolvovala demo soutěž na burze, kde jsem vyhrála 2. místo a získala kapitál na svůj první live účet.  Poté jsem absolvovala ještě 2 soutěže, kde jsem se umístila opět na 2. místě a pak na 5. místě. Jsem aktivní členkou projektu winsignals.cz a www.winaccounts.com/cz.

Metoda tří hromádek

PTL

Ušetří čas

Ušetří čas A toho nemá nikdo na rozdávání.

Ušetří peníze

Ušetří peníze Jasné náklady bez dalších výdajů.

Více svobody

Více svobody Užívejte si tam, kde skutečně chcete.

Peníze mimo systém

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Nadinflační zhodnocení

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Likvidita

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BONUSY KE Konzultaci

Reálné zlato, stříbro za výhodných podmínek ...

Je jistota. Uchovává si hodnotu již po celou dobu lidských dějin

30 minutová konzultace k auditu tvých smluv

Máš stavební spoření, penzijní připojištění, podílové fondy, pojďme se na ně spolu podívat.

Burza a rizikové řízení kapitálu

Máš rizikový kapitál ve výši 20000 USD a více, nabízím možnost konzultace, jak ho řídit s výnosem 40-60 % ročně.

 

1) V.I.P. bonus #1: Zlato, stříbro, platina do každé domácnosti - nyní možnost slevy až 10000 kč dle parametrů portfolia

Nevíte jak metodu tří hromádek PTL zrealizovat hned. Pojďme na to.

Zlato a zlaté akcie jsou velice smysluplnou položkou každého portfolia, protože se vůči dolaru a akciím chovají anticyklicky, tzn., že pokud akcie a dolar klesají, cena zlata roste a naopak. Proto tedy zlato slouží jako stabilizátor. Pokles ceny zlata na podzim roku 2008 byl částečně způsoben umělým zvyšováním kurzu dolaru. Základní ekonomické ukazatele, které se vůči dolaru rapidně zhoršují, se však dlouhodobě postarají o to, aby se hlavní světová měna velmi výrazně znehodnotila.

Zlato je klíčovou součástí pravidla tří loukotí (PTL). To je jedinečné investiční pravidlo, které ještě nikdy v průběhu století nezklamalo. Proslýchá se, že se jim řídí např. pět nejbohatších lidských společenství: zahraniční Číňané, Židé, zahraniční Arméni, Mormoni a scientologové. Jejich legendární bohatství je z větší části založeno na dodržování PTL. A všechno, čeho je ještě zapotřebí, je čas. S tím tato společenství počítají, uvažují totiž v horizontu generací.

Využijte tento bonus naplno!

2) ) V.I.P. bonus #2 - 15 minutová konzultace on-line: Na základě dotazníku probereme spolu nejasnosti.

3) ) V.I.P. bonus #3 Rizikový kapitál: Máte rizikový kapitál, který byste rádi investovali s úročením 40-60 % ročně? 

Nenašli jste nic podobného? Mám pro vás VIP konzultaci.

 

VĚŘÍM, ŽE KAŽDÝ TO dokáže využít pro svůj menší i větší majetek.

Věřím, že je opravdu důležité aby  začalo co největší množství domácností využívat základy přípravy osobního rozpočtu na míru.

Zlepší to vaši osobní pohodu, získáte nadhled, energii.

VĚŘÍM, ŽE SCHOPNOST řízení peněz metodou tří hromádek ti pomůže od zbytečného stresu, že nemáš peníze ...

Bláznivá cena  1000 Kč 500  Kč (20 €)  je dostupná už jen pár hodin.

Chtěla bych, aby metodu tří hromádek znalo co nejvíce lidí.

A PROTO JSEM SE ROZHODLA VÁM TO DNES JEŠTĚ ZVÝHODNIT 

Bláznivá cena  1000 Kč 500  Kč (20 €)  je dostupná už jen pár hodin.

...než o tuto příležitost navždy přijdete...

Bláznivá cena  1000 Kč 500  Kč (20 €)  je dostupná už jen pár hodin.

ČASTÉ DOTAZY KLIENTŮ

Není to zbytečné? Nakoupím a je to ...
- ne, není, výsledek je úplně jiný

Pomůže mi to?
Ano, dostanete přesnou šablonu, jak se do toho hned pustit 

Není to drahé?
Ne, není, je v tom obrovská práce, mnoho pokusů a omyslů a čas, než jsem k tomu dospěla.

A zvládnu to, přestože mě počítání vůbec nebaví?
Ano, trénink vychází z mých zkušeností. Ne, nejsem profi finanční poradce a proto mám vlastní zkušenosti.

A nyní se rozhodněte:

 • Můžete si koupit mnoho knih a strávit měsíce jejich studiem
 • Můžete hledat řešení sami
 • Můžete roky bádat na internetu

Můžete přestat ztrácet čas a řídit své nákupy metodou PTL.

Vstupte do tréninku právě teď a dejte vašemu nakupování nový impulz.

Bláznivá cena  1000 Kč 500  Kč (20 €)  je dostupná už jen pár hodin.

Pouze pevné rozhodnutí dělá VELKOU změnu v našem životě

A proto neváhejte a zarezervujte si konzultaci. Budu se vám osobně věnovat jako V.I.P.