7 TIPŮ, JAK ZKRÁTIT DÉLKU HYPOTÉKY NA POLOVINU

A nebo budete splácet hypotéku až do důchodu?

Chystáte se pořídit si nové bydlení? Udělejte to! Ale jedině tak, aby to vaši peněženku co nejméně bolelo.

Získejte můj nový ebook a třeba díky němu ušetříte i půl milionu jako já.

CO VÁM EBOOK PŘINESE

 • FINANČNÍ POHODU
  Získejte finanční pohodu a zbavte se strachu uvažovat o hypotéce na bydlení.
 • INSPIRACI
  Inspirujte se nezávislým pohledem - nejsem realitka ani finanční poradce.
 • PRAKTICKÉ KROKY
  Získejte praktické kroky - jak vytvářet domácí rozpočet, aby vás realizace bydlení nebolela.
 • JEN 7 KROKŮ K VLASTNÍMU BYDLENÍ
  Získejte přehledného průvodce k vlastnímu bydlení v 7 krocích.

CO O EBOOKU ŘÍKAJÍ

E-book jsem s velkým zájmem přečetla. Upozorňuje na množství otázek a souvislostí, které by si člověk měl uvědomit, když se rozhoduje o koupi vlastního bydlení na úvěr. Skvěle vám nastíní, na co všechno se máte zaměřit a soustředit, když se chystáte na koupi svého bytu. Koho požádat o pomoc. Dozvíte se, jaká možná úskalí vás mohou čekat a dostanete návod, na co přesně myslet při posuzování rodinného rozpočtu před zavázáním se ke splátkám z hypotéky nebo úvěru na bydlení. Získáte i návod, jak a kde hledat své vysněné bydlení. Doporučuji všem, kteří uvažují o pořízení vlastního bytu a zvažují hypoteční či jiné úvěrové financování.
Šárka Hoškováwww.sarkahoskova.cz, autorka projektu
Vzhledem k tomu, že jsem koupi nemovitosti dosud neřešila, jsem ráda, že se mi Ebook dostal do ruky včas:) Důležité pro mne byly hlavně finanční záležitosti, na spoustu věcí bych asi ani nepomyslela. Jinak mám spíše zkušenosti s podnájmy, tady se mi osvědčilo i v Ebooku avizované dotazy více odborníků z jedné oblasti. Už teď se těším na placenou část a věřím, že spousta zájemců, kterých se týká, rovněž.
MUDr. Soňa Michalová
Super téma,které řeší spousta lidí.Dobře jsou popsána všechna úskalí,které mohou zájemce o bydlení čekat.Obsah jsi dobře směřovala ke zvědavosti čtenáře dozvědět se více v placené části. E-book ale mapuje všechny stránky na ce stě k novému bydlení.Takže...Téma je mi blízké.
Josef Jechwww.josef-jech.cz, financování montovaných dřevostaveb